O nas

Witajcie w świecie mobilnych technologii. W czym możemy Ci pomóc? Jesteśmy tu aby umilić Wam pracę i zabawę z Waszymi smart-urządzeniami. Pracujemy ciężko nad ofertą sklepu aby była możliwie najatrakcyjniejsza i rozwijamy ją cały czas dla Was.

Zawsze możesz się z nami skontaktować lub wyrazić opinię na temat naszego sklepu i oferty. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami – u nas nie znajdziesz taniej Chińszczyzny, po nią zapraszamy do innych sklepów – jeżeli jednak chcesz znaleźć coś solidnego jesteś we właściwym miejscu.

Usiądź wygodnie, zapnij pasy, startujemy...

…Witamy na pokładzie Mobidick.pl prosimy zapoznać się z procedurami bezpieczeństwa obowiązującymi u nas w zakładce regulamin. Fotele należy ustawić w wygodnej pozycji podczas całego użytkowania z serwisu. Okno przeglądarki powinno być widoczne na całym ekranie aby umożliwić pełne korzystanie z treści serwisu. W przypadku gdy ciśnienie wzrośnie prosimy o przejście do ofert promocyjnych – przycisk bezpieczeństwa znajduje się w lewym górnym rogu ekranu. W razie awarii prosimy o nie wpadanie w panikę i przejście do zakładki kontakt celem poinformowania nas o problemie.

Dziękujemy, że wybrali Państwo Mobidick.pl, życzymy udanych zakupów i zapraszamy ponownie!

Pisali o nas

Mój Mac

Smartfon, tablet, laptop - polegamy na nich każdego dnia

Smartfon, tablet, laptop – polegamy na nich każdego dnia. Ale to jak wiele od nich zależy sprawia, że utrzymanie ich w gotowości przez cały czas jest nie lada wyzwaniem.

Czytaj dalej

Mój Mac

MagiCable Retrac – pewny i wygodny sposób na kabel Lightning

Jeszcze przez wiele lat kable, przewody, gniazdka i wtyczki będą nas otaczać. W dobie bezprzewodowego internetu, chmur, AirDrop i innych „Air”, przewody zaczynają być jednak coraz bardziej uciążliwe. Różne są metody na rozwiązanie problemu kabelka, niektórzy skracają go maksymalnie, inni nadają mu formy „kabloniepodobne”, ale można do tematu podejść w sposób dość konwencjonalny choć wygodny.

Czytaj dalej

Imagazine

Innergie LifeHub

Jednym z podstawowych problemów wielu kabli do ładowania jest ich długość, choć w tym przypadku lepiej pasowałoby słowo „krótkość”.

Kiedy zabraknie energii w naszym smartfonie lub tablecie, musimy podłączyć je do ładowania. To z kolei zazwyczaj wiąże się z uciążliwym korzystaniem z urządzenia właśnie ze względu na krótki kabel. A co, jeśli ktoś akurat zadzwoni? Pół biedy, jeśli przewód sięgnie łóżka, można na nim wtedy usiąść lub położyć.

Czytaj dalej

MyApple

Niech moc będzie z nami czyli power banki PocketCell od Innergie

Baterie to nadal „gorący” temat rozmów użytkowników mobilnych urządzeń, a zawłaszcza smartfonów. W okresie wakacyjnych wycieczek temat staje się wręcz „palący”.

Czytaj dalej

AppleMobile

Recenzja FUGOO +Style – tak powinien grać mini głośnik!

Podczas recenzowania różnych gadżetów najbardziej lubię te niepozorne, potrafiące najbardziej zaskoczyć. Kalifornijska marka FUGOO nie jest raczej nikomu znana nad Wisłą. Bardzo żałuję, gdyż głośnik FUGOO +STYLE, który miałem okazję testować to prawdziwy szatan wśród głośników tych gabarytów i klasy, który zjada na śniadanie BOSE Soundlink Mini, a konkurencyjny beatspill, to dla niego jedynie przekąska.

Czytaj dalej

Imagazine

Pierwsze wrażenia: Fugoo Tough

Od dłuższego już czasu trafiają do mnie przeróżnej maści głośniki przenośne. Tak było i tym razem, gdy w moje ręce wpadł głośnik firmy Fugoo.

Fugoo to w zasadzie seria trzech głośników różniących się tylko i aż obudowami. Mamy model Sport, Style oraz Tough. Pierwsze dwa mają smukły wygląd, natomiast po ostatnim widać, że został przeznaczony do cięższych zadań. I ten właśnie trafił do mnie.

Czytaj dalej

Imagazine

Pierwsze wrażenia: Fugoo Sport XL

Jakiś czas temu otrzymałem do testów Fugoo Tough– niesamowicie wytrzymały głośnik przenośny. Dziś dotarła do mnie nowsza i jeszcze większa wersja.

Podobnie jak wspomniane mniejsze głośniki tak samo Fugoo z serii XL występuje w trzech wariantach: Style, Sport oraz Tough. Wszystkie charakteryzują się wodoszczelnością, odpornością na kurz i pył oraz uderzenia. Do tego zapewniają dźwięk w przestrzeni 360° dzięki ośmiu głośnikom rozmieszczonym na każdym z boków urządzenia (mniejsza wersja ma tylko 6 głośników).

Czytaj dalej

Mac Wyznawca

Wyniki konkursu! PowerTravel Kit zasilacz podróżny USB od Innergie

Jak obiecałem z małym poślizgiem ogłaszam wyniki konkursu! Zasilacz podróżny PowerTravel Kit 10W USB Wall Adapter with Interchangeable Plugs Innergie od polskiego dystrybutora Power Solution powędruje do…

Czytaj dalej

Mac Wyznawca

Innergie: siła i elegancja zasilania

Coraz więcej urządzeń, z jakich codziennie korzystamy, to urządzenia mobilne. Ich cechą wspólną jest to, że głównym źródłem energii są w nich akumulatory. Akumulatory, które częściej lub rzadziej, ale jednak trzeba ładować.

Czytaj dalej

Mac Wyznawca

PocketCell od Innergie czyli moje ulubione power banki

Od 3 tygodni używam z zadowoleniem dwa power banki PocketCell i PocketCell Plus od Innergie (dostarczone przez polskiego dystrybutora Power Solution sp. z o.o.).

Czytaj dalej